Gra terenowa „Szkoła agentów”

Gra terenowa „Szkoła agentów”

W słoneczny wtorek (16.06.26) grupy przeszkolonych agentów wywiadu stanęły naprzeciwko siebie, żeby wyłonić, tych najlepszych podczas gry terenowej „Szkoła agentów” dla klas VI-VII.

 Do rozwiązania był 10, piekielnie trudnych, zadań matematyczno-logicznych.

 Pod czujnym okiem, instruktorów – sędziów, z klas VIII (już prawie naszych absolwentów), rozpoczęła się „gra wywiadów”. 

Po ponad 2 godzinach zmagań, wszyscy ukończyli zadania.

 Najlepiej wypadła klasa VII b (A. Maciołek, J. Gałan-Adamin, S. Wendycz, K. Charczyński),

 drugie miejsce przypadło klasie VII a

 (T. Piszczyk, O. Kopyciel, O. Nyklarz, R. Marcinko, M. Getner), a trzecie klasie VI b (A. Polesiak, M. Tokarski, N. Kobryń, O. Pajdzik, L. Nowicki).

Zabawa była przednia.

Gratulujemy uczestnikom !

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści