VIII Międzyszkolny Turniej Geograficzny „GEOGRAFIA Z SZÓSTKĄ”

W dniu 22 maja 2024 roku odbył się, w naszej szkole, VIII Międzyszkolny Turniej Geograficzny „GEOGRAFIA Z SZÓSTKĄ”. Zaproszone szkoły, z powiatu wałbrzyskiego, reprezentowane były przez trzyosobowe drużyny. W szranki i konkury stanęło siedem szkół. Nasza szkoła, reprezentowana przez zacnych geografów, z klasy 8a, w składzie: Remigiusz Jordanow, Kacper Bagiński i Julian Zawadzki zajęła IV miejsce. Podium tym razem przypadło następującym szkołom: I miejsce – Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Borze, w składzie: Julian Biskup, Bartosz Sowa i Maksymilian Wyrwał, oraz dwa II miejsca ex aequo dla: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 28, w składzie: Szymon Oleksy, Maja Kowalczyk i Weronika Adamczyk, oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 6, w składzie: Dawid Kogut, Adrain Palus i Szymon Borys.
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom GRATULUJEMY !!!