Szkolny konkurs Mam Talent

11 czerwca odbył się szkolny konkurs „Mam talent” pod przewodnictwem Pani Agnieszki Serafin. Nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje dotąd ukryte talenty oraz pasje. Jak zwykle każdy z naszych uczniów spisał się na 5, ale jak to bywa podczas konkursów, ktoś musi jednak zająć miejsca na podium.

I miejsce zajęły Klaudia Bagińska wraz z Zosią Leszczyńską z klasy 4A reprezentując taniec synchroniczny.

II miejsce zajęła Oliwia Pałasz z klasy 7B, która również zachwyciła widownię pokazem tanecznym.

III miejsce zdobył Bartek Głębocki, który potrafi ułożyć Kostkę Rubika szybciej niż sam jej wynalazca.

Show poprowadził nasz niezastąpiony konferansjer Jakub Jakomiec, który jak się okazuje również posiada talent i już nieukryty. Być może Kuba następnym razem pokaże się nam na ekranie telewizji jako prowadzący teleturniej.

Wszystkim występującym dziękujemy za udział i miłą zabawę oraz życzymy aby ich talenty rozwijały się w szybkim tempie.